Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Większość radnych przegłosowała decyzję o różnych strefach płatnego parkowania oraz uchwaliła nowy cennik za postój samochodów w współczesnych polach. Przeciwni podwyżkom byli radni opozycji. – Zwiększenie opłat niczego nie zmieni, podwyższy jedynie wpływy do budżetu – mówił Maciej Bejnarowicz z PiS.

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

 

Jak wskazywali radni opozycji, ich zdaniem, projekt uchwały był na planie jedynie pozyskanie dodatkowych preparatów do miejskiej kasy, nie wpłynie natomiast znacząco na ratacyjność miejsc parkingowych czy zmniejszenie ruchu samochodowego w powierzchni uzdrowiskowej.

Tak, przede każdym, przyczyny podwyżek i kolei w wprowadzeniu nowych stref parkingowych tłumaczyły natomiast władze miasta. Według urzędników, wjazd do powierzchni Oraz zawiera się po prostu nie opłacać, i tym tymże zostanie ograniczony.

Kiedy się zmienią a ceny za postój w pomieszczeniach parkingowych? W powierzchni uzdrowiskowej wzrośnie ona do 3,90 zł za pierwszą godzinę parkowania, w okolicy B – 2,50 zł.

Poprawią się również dotychczasowe strefy płatnego parkowania. Miasto zostanie wydane na strefę A oraz B. Na mapce poniżej tekstu poznajemy nowy podział.

Mieszkańcy mają natomiast płacić mało niż myśli nowa taryfa – dzięki Karcie Mieszkańca, jaka zajmuje zagwarantować im miesięczny abonament we jakichkolwiek dziedzinach za 60 zł (normalnie 250 zł – dop.red.).

Projekt uchwały został wybrany z kilkoma poprawkami; przede każdym wpisze w bycie z dniem 1 kwietnia przyszłego roku (poprawka Adama Hoka Nowy Kołobrzeg), ulica Arciszewskiego uważa żyć płatna w stopniu od 1 czerwca do 31 sierpnia, nie cały rok (poprawka Kamila Barwinka Nowy Kołobrzeg), a mandat za brak ważnego biletu będzie silna zapłacić w ciągu 7 dni, nie jak zakładał projekt 3 dni (poprawka Agnieszki Trafas Nowy Kołobrzeg).

 

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali
Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lili
lili
4 lat temu

co za patologia

stół artisan

Znaleziony temat: stół artisan Jak wybrać idealne meble do swojego wnętrza? Wybór odpowiednich mebli do naszego domu czy mieszkania może być trudnym zadaniem. W końcu

Czytaj więcej »

drewno jak beton

Znaleziony temat: drewno jak beton salon, kuchnia, łazienka, meble, podłogi, ściany, dekoracje, drewniane elementy, drewniane meble, drewniane podłogi, drewniane ściany, drewniane dekoracje. Artykuł: Jak wykorzystać

Czytaj więcej »

ile farby na wlosy

Znaleziony temat: ile farby na wlosy salon, kuchnia, łazienka, dekoracje, kolory, oświetlenie, meble, styl, trendy. Tytuł: Jak zaprojektować wnętrza domu – poradnik dla początkujących Wprowadzenie:

Czytaj więcej »

gdzie budować elektrownie wiatrowe

Znaleziony temat: gdzie budować elektrownie wiatrowe Elektrownie wiatrowe są coraz popularniejszym źródłem energii odnawialnej. Ich budowa i utrzymanie wymagają jednak odpowiedniej wiedzy i umiejętności. W

Czytaj więcej »

krzesła patyczaki

Znaleziony temat: krzesła patyczaki Jak wybrać idealne meble do swojego wnętrza? Wybór odpowiednich mebli do naszego domu czy mieszkania może być trudnym zadaniem. W końcu

Czytaj więcej »

pokój 4 osobowy nad morzem

Znaleziony temat: pokój 4 osobowy nad morzem Jak urządzić pokój 4 osobowy nad morzem? Planując wakacje nad morzem z rodziną lub przyjaciółmi, warto zastanowić się

Czytaj więcej »
1
0
Would love your thoughts, please comment.x