Dowiedz się jak szczelny jest twój dom – przeprowadź testy szczelności i oszczędzaj pieniądze

Dowiedz się jak szczelny jest twój dom – przeprowadź testy szczelności i oszczędzaj pieniądze

Warto przeczytać

Hermsys to firma z doświadczeniem zajmująca się przeprowadzaniem testów szczelności zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla małych i średnich firm, zapewniamy najwyższej jakości obsługę w przystępnych cenach. Hermsys jest w stanie obsłużyć Państwa na terenie całego województwa Śląskiego. Nasze testy szczelności przeprowadzamy za pomocą dwóch metod lub łącząc obie metody w razie potrzeby.

Pierwsza metoda to tak zwana metoda blower door test polega ona na uszczelnieniu dokładnie systemu wentylacji budynku z wszystkimi otworami technicznymi, kominkami itp. mogącymi stanowić przeszkodę w badaniu. Następnie w drzwi lub okno zewnętrzne montowany jest szczelny wiatrak blower door którego zadaniem jest wytworzenie w budynku podciśnienia lub nadciśnienia potem przy pomocy komputera podpiętego do wiatraka wyznaczany jest specjalny parametr którym określamy stopień uszczelniania budynku. W razie potrzeby po przeprowadzanym badaniu blower door klient otrzymuje raport z przeprowadzonych prac.

Druga metoda to badanie termowizyjne szczelności. Metoda jest relatywnie prosta ale wymaga wysoce wyspecjalizowanego sprzętu jakim jest kamera termowizyjna. Dzięki zastosowaniu bardzo dokładnej kamery w naszym badaniu termowizyjnym jesteśmy w stanie namierzyć wszystkie potencjalne nieszczelności w budynku. W razie potrzeby po przeprowadzonym badaniu wystawiamy klientowi raport który może posłużyć jako oręż przy domaganiu się gwarancji od wykonawcy budynku.

Jesteśmy w stanie również przeprowadzić badanie przy pomocy obu metod, przewagą takiego rozwiązania jest bardziej obszerny raport który nie zostawia miejsca na domysły i stawia wykonawcę budynku w sytuacji w której musi dokonać napraw gwarancyjnych.

Jeżeli chcesz zmniejszyć swoje rachunki za ogrzewanie a tym samym pozytywnie wpłynąć na środowisko odwiedź naszą stronę internetową hermsys.pl lub skontaktuj się z nami za pomocom maila czy też telefonu:

Mail: biuro@hermsys.pl

Telefon: +48 517 050 167

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments